nellozen1337@gmail.com
nellozen1337@gmail.com 0 gennemsnitlig bedømmelse (0 anmeldelser) Samlet salg: 0

Vores auktioner

Viser et enkelt resultat

  • Normal Auktion

    Antik kinesisk elfenben skak

    Hvor er varen: Horsens
    Forsendelse: Gratis levering
    Varens stand: Brugsspor
    Startpris / budpris: 6.400,00 kr.

    Normal pris:26.000,00 kr.
    Hvor er varen: Horsens
    Betingelser: brugsspor

    Køb nu for 16.000,00 kr.

    Vi holder dig opdateret om denne auktion

    Auktion slutter:
    Vis mere