Antik kinesisk elfenben skak

Antik kinesisk de otte udødelige skaksæt handskåret af elfenben, med bræt / transportkasse betrukket med velur og kinesisk silke. Spillet er fra starten af 1800 tallet, så kassen / bræt har nogle alders relateret skrammer / ridser

Antik kinesisk elfenben skak

ved nellozen1337@gmail.com 0 orders

Hvor er varen: Horsens
Forsendelse: Gratis levering
Varens stand: Brugsspor
Startpris / budpris: 6.400,00 kr.

Normal pris:26.000,00 kr.

Betingelser: brugsspor

Køb nu for 16.000,00 kr.

Vi holder dig opdateret om denne auktion

Antik kinesisk elfenben skak

Hvor er varen: Horsens
Forsendelse: Gratis levering
Varens stand: Brugsspor

Normal pris:26.000,00 kr.

Betingelser: brugsspor

Køb nu for 16.000,00 kr.