Retro skilte

4 stk retro skilte til garagen. Perfekt til væggen i en fed Man-Cave.

Retro skilte

ved Nicolas Wulf 0 orders

Hvor er varen: Allerød
Forsendelse: Levering mod betaling
Varens stand: Brugsspor
Din pris: 500,00 kr.
Normal pris:1.600,00 kr.

Spar 69%

Betingelser: brugsspor

4 Dage

Vi holder dig opdateret om denne auktion

Retro skilte

ved Nicolas Wulf 0 orders

Hvor er varen: Allerød
Varens stand: Brugsspor
Din pris: 500,00 kr.
Normal pris:1.600,00 kr.

Spar 69%

Betingelser: brugsspor

4 Dage