Refelctions Billion Square

Silver Reflections Copenhagen Mirror.

Meget flot og markant spejl design. Kunstværk.

Måler 130×103 cm.

6 år gammelt og været brugt på en udstilling og siden da været pakket væk på et lager.

Refelctions Billion Square

ved Nicolas Wulf 0 orders

Hvor er varen: Holte
Varens stand: Udstillingsmodel
Startpris / budpris: 2.500,00 kr.

Normal pris:10.000,00 kr.

Betingelser: udstillingsmodel

Vi holder dig opdateret om denne auktion

Refelctions Billion Square

ved Nicolas Wulf 0 orders

Hvor er varen: Holte

Normal pris:10.000,00 kr.

Betingelser: udstillingsmodel

Måler 130×103 cm.