“Hallelujah”

“Hallelujah”

140 x 100 cm

Akvarel indrammet i glas med lys egetræsramme.

Originalt kunstværk af Marie Keis Uhre under alias UhreArt. Lavet som cover-artwork til albummet “UHRE”, og til sangen Hallelujah med UHRE og Alexander Brown.

“Hallelujah”

ved mariekuhre@yahoo.dk 0 orders

Hvor er varen: Birkerød
Forsendelse: Levering mod betaling
Varens stand: Ny
Startpris / budpris: 13.600,00 kr.

Normal pris:22.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

Vi holder dig opdateret om denne auktion

“Hallelujah”

Hvor er varen: Birkerød
Varens stand: Ny

Normal pris:22.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

“Hallelujah”

140 x 100 cm