“Byrden”

“Byrden”

100 x 140 cm

Stor akvarel indrammet med glas i lys egetræsramme. Lavet af kunstneren Marie Keis Uhre under alias UhreArt

“Byrden”

ved mariekuhre@yahoo.dk 0 orders

Hvor er varen: Birkerød
Forsendelse: Levering mod betaling
Varens stand: Ny
Startpris / budpris: 14.400,00 kr.

Normal pris:21.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

Vi holder dig opdateret om denne auktion

“Byrden”

Hvor er varen: Birkerød
Varens stand: Ny

Normal pris:21.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

“Byrden”

100 x 140 cm