samotlagh@hotmail.com
samotlagh@hotmail.com 0 gennemsnitlig bedømmelse (0 anmeldelser) Samlet salg: 0

Vores auktioner

Viser et enkelt resultat

  • Normal Auktion

    Vinta Kaiser væglamper 1970.

    Hvor er varen: Herning
    Forsendelse: Beskrevet i beskrivelsen
    Varens stand: Brugsspor
    Din pris: 2.200,00 kr.
    Normal pris:5.000,00 kr.

    Spar 56%

    Hvor er varen: Herning
    Betingelser: brugsspor

    6 Dage

    Samlede Pris:

    Vi holder dig opdateret om denne auktion

    6 Dage
    Auktion slutter:
    Vis mere