jonathan@mossroom.com
jonathan@mossroom.com 0 gennemsnitlig bedømmelse (0 anmeldelser) Samlet salg: 0

Vores auktioner

Viser alle 3 resultater

  • Normal Auktion

    The Rug Company Stripe Løber

    Hvor er varen: Hellerup
    Varens stand: Brugt
    Din pris: 3.999,00 kr.
    Normal pris:23.000,00 kr.

    Spar 83%

    Hvor er varen: Hellerup
    Betingelser: brugt

    2 Dage

    Vi holder dig opdateret om denne auktion

    2 Dage
    Auktion slutter:
    Vis mere
  • Normal Auktion

    The Rug Company Stripe Tæppe

    Hvor er varen: Hellerup
    Varens stand: Brugt
    Din pris: 5.999,00 kr.
    Hvor er varen: Hellerup
    Betingelser: brugt

    2 Dage

    2 Dage
    Auktion slutter:
    Vis mere
  • Normal Auktion

    The Rug Company Swirl Tæppe

    Hvor er varen: Hellerup
    Varens stand: Brugsspor
    Din pris: 4.499,00 kr.
    Normal pris:44.000,00 kr.

    Spar 90%

    Hvor er varen: Hellerup
    Betingelser: brugsspor

    2 Dage

    2 Dage
    Auktion slutter:
    Vis mere