Vinta Kaiser væglamper 1970.

Par vintage væglamper Kaiser Idell Tyskland 1970. Glas i perfekt stand.
Forsendelse muligt, køber betaler, afhentning muligt gratis.

Vinta Kaiser væglamper 1970.

ved samotlagh@hotmail.com 0 orders

Hvor er varen: Herning
Forsendelse: Beskrevet i beskrivelsen
Varens stand: Brugsspor
Din pris: 2.200,00 kr.
Normal pris:5.000,00 kr.

Spar 56%

Betingelser: brugsspor

6 Dage

Samlede Pris:

Vi holder dig opdateret om denne auktion

Vinta Kaiser væglamper 1970.

Hvor er varen: Herning
Varens stand: Brugsspor
Din pris: 2.200,00 kr.
Normal pris:5.000,00 kr.

Spar 56%

Betingelser: brugsspor

6 Dage

Samlede Pris: