“The Egg”

“The Egg”

100 x 140 cm

Stor tegning og akvarel af kunstneren Marie Keis Uhre under alias UhreArt. Indrammet i glas med lys egetræsramme.

“The Egg”

ved mariekuhre@yahoo.dk 0 orders

Hvor er varen: Birkerød
Forsendelse: Levering mod betaling
Varens stand: Ny
Startpris / budpris: 14.400,00 kr.

Normal pris:21.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

Vi holder dig opdateret om denne auktion

“The Egg”

Hvor er varen: Birkerød
Varens stand: Ny

Normal pris:21.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

“The Egg”

100 x 140 cm