Saint Laurent

Saint laurent taske samt kortholder i skind.

Taskens stand : meget velholdt, med få brugsspor, medfølger kort og dustbag.

Kortholderens stand : brugt, men stadig pæn.

Tasken kan både afhentes i Rungsted eller sendes mod betaling.

Saint Laurent

ved Josephine Larsen 0 orders

Hvor er varen: Rungsted kyst
Sælgertype: Forhandler
Varens stand: Brugt
Din pris: 8.700,00 kr.

Betingelser: brugt
Sælger type: dealer

3 Dage

Vi holder dig opdateret om denne auktion

Saint Laurent

ved Josephine Larsen 0 orders

Hvor er varen: Rungsted kyst
Sælgertype: Forhandler
Varens stand: Brugt
Din pris: 8.700,00 kr.

Betingelser: brugt
Sælger type: dealer

3 Dage