Reflections Diamant Mirror

Diamantspejlet i Midnight blue fra Reflections Copenhagen.
Håndlavet i Art Deco design.

Kan monteres vandret og lodret.

Størrelse: H 80 x B 57,6 cm

Spejlet er 6 år gammelt og været brugt til en udstilling og været pakket ind lige siden og ligget på et lager.

Reflections Diamant Mirror

ved Nicolas Wulf 0 orders

Hvor er varen: Holte
Varens stand: Udstillingsmodel
Startpris / budpris: 2.000,00 kr.

Normal pris:5.300,00 kr.

Betingelser: udstillingsmodel

Vi holder dig opdateret om denne auktion

Reflections Diamant Mirror

ved Nicolas Wulf 0 orders

Hvor er varen: Holte

Normal pris:5.300,00 kr.

Betingelser: udstillingsmodel

Håndlavet i Art Deco design.

Størrelse: H 80 x B 57,6 cm