Professionel behandlerbriks
Kategori:

Professionel behandlerbriks af mærket Weelko, med elektronisk hæve/sænkefunktion og papirrulleholder

Professionel behandlerbriks

ved gittelj@outlook.com 0 orders

Hvor er varen: København NV
Varens stand: Brugsspor
Din pris: 5.500,00 kr.
Normal pris:13.000,00 kr.

Spar 58%

Betingelser: brugsspor

5 Dage

Samlede Pris:

Vi holder dig opdateret om denne auktion

Professionel behandlerbriks

Hvor er varen: København NV
Varens stand: Brugsspor
Din pris: 5.500,00 kr.
Normal pris:13.000,00 kr.

Spar 58%

Betingelser: brugsspor

5 Dage

Samlede Pris: