Drejestol – Skippers Furniture

Lækker retro drejestol fra Skippers Furniture.
Stolen er i skind med messing-armlæn og rund chrom-fod.
Fremstår med nærmest ingen brugsspor

ved gittelj@outlook.com 0 orders

Hvor er varen: København NV
Varens stand: Brugt
Din pris: 2.000,00 kr.
Normal pris:4.800,00 kr.

Spar 58%

Betingelser: brugt

2 Dage

Vi holder dig opdateret om denne auktion

Hvor er varen: København NV
Varens stand: Brugt
Din pris: 2.000,00 kr.
Normal pris:4.800,00 kr.

Spar 58%

Betingelser: brugt

2 Dage