“Cyklus”

“Cyklus”

150 x 150

Stor tegning og akvarel med twist af kaffe. Indrammet
Med glas i mørk egetræsramme.
Kunsteren er Marie Keis Uhre under alias UhreArt

“Cyklus”

ved mariekuhre@yahoo.dk 0 orders

Hvor er varen: Birkerød
Forsendelse: Levering mod betaling
Varens stand: Ny
Startpris / budpris: 14.400,00 kr.

Normal pris:24.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

Vi holder dig opdateret om denne auktion

“Cyklus”

Hvor er varen: Birkerød
Varens stand: Ny

Normal pris:24.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

“Cyklus”

150 x 150

Med glas i mørk egetræsramme.