“Blue Lips”

“Blue Lips”

100 x 140 cm

Olie på lærred i sølvfarvet svæveramme.
Malet af Marie Keis Uhre under alias UhreArt.

“Blue Lips”

ved mariekuhre@yahoo.dk 0 orders

Hvor er varen: Birkerød
Forsendelse: Levering mod betaling
Varens stand: Ny
Startpris / budpris: 6.400,00 kr.

Normal pris:12.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

Vi holder dig opdateret om denne auktion

“Blue Lips”

Hvor er varen: Birkerød
Varens stand: Ny

Normal pris:12.000,00 kr.

Betingelser: ny

Samlede Pris:

“Blue Lips”

100 x 140 cm