4 stk. Beolab 4 højtalere

4 Stk. B&O BeoLab 4, aktiv højtaler med 70W forstærker – 35W bas og 35W diskant – små vellydende højtalere i pyramideform –
mange placeringsmuligheder

(Nypris kr. for 4 stk.  21.000,-)
Der er kommet lidt maling på en side eller to. Disse side kan nemt udskiftes eller skjules.

4 stk. Beolab 4 højtalere

ved Nicolas Wulf 0 orders

Hvor er varen: Trørød
Varens stand: Brugsspor
Din pris: 2.500,00 kr.
Normal pris:9.500,00 kr.

Spar 74%

Betingelser: brugsspor

2 Dage

Vi holder dig opdateret om denne auktion

4 stk. Beolab 4 højtalere

ved Nicolas Wulf 0 orders

Hvor er varen: Trørød
Varens stand: Brugsspor
Din pris: 2.500,00 kr.
Normal pris:9.500,00 kr.

Spar 74%

Betingelser: brugsspor

2 Dage

mange placeringsmuligheder